Велика Британія і Норвегія створять коаліцію: постачатимуть Україні кораблі та транспортні засоби

Велика Британія і Норвегія створять коаліцію з підтримки України в Чорному морі. Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время".

Як заявило міноборони Великої Британії, країни очолять коаліцію з морського потенціалу, яка постачатиме Україні кораблі та транспортні засоби.

"Нова коаліція надаватиме Україні довгострокову підтримку, включно з навчанням, обладнанням та інфраструктурою, для зміцнення безпеки на Чорному морі", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що Україна закупить у Великої Британії два мінних тральщики типу Sandown.

Як повідомлялося, Велика Британія виділить зимовий пакет допомоги Україні на £29 мільйонів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті