Веб-сайт Верховної Ради України був зламаний. Виникли проблеми з офіційним Телеграм-каналом

Вебсайт Верховної ради України був зламаний, черз що посилання на офіційний Telegram-канал було замінено на фейковий. Про це йдеться у заяві Верховної Ради України на офіціальному ТГК 28 лютого.

"Веб-сайт Верховної Ради України був зламаний, унаслідок чого, посилання на Телеграм-канал Верховної Ради України на офіційному веб-сайті Парламенту веде на фейкову сторінку! Нагадуємо — офіційна сторінка Верховної Ради України на Телеграм-каналі: @verkhovnaradaukrainy", - йдеться у повідомленні.

Пізніше, близько 22:20 Верховна рада повідомила, що роботу вебсайту відновлено, й посилання на офіційний Telegram-канал Парламенту працює коректно.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті