Вчителі з Дагестану приїхали до Мелітополя та брешуть, що місцеві діти не знають російської мови, а хороші оцінки до окупації ставили лише українцям

Мелітопольські вчителі відмовилися співпрацювати з окупантами, тому для роботи в місцевих школах із РФ надіслали групу вчителів із Дагестану. Про це йдеться у сюжеті дагестанського телебачення.

Сюжет традиційно для російської пропаганди переповнений антиукраїнськими фейками. Дагестанські вчителі, наприклад, розповідають, що у російськомовному Мелітополі діти не володіють російською мовою, яка для них "як англійська". За версією окупантів, школярів Мелітополя вчили, що Чорне море викопали стародавні українці, а оцінки з усіх предметів їм ставили не за знання, а за національною ознакою та за добре знання української мови.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті