Вчителі з Дагестану приїхали до Мелітополя та брешуть, що місцеві діти не знають російської мови, а хороші оцінки до окупації ставили лише українцям

Мелітопольські вчителі відмовилися співпрацювати з окупантами, тому для роботи в місцевих школах із РФ надіслали групу вчителів із Дагестану. Про це йдеться у сюжеті дагестанського телебачення.

Сюжет традиційно для російської пропаганди переповнений антиукраїнськими фейками. Дагестанські вчителі, наприклад, розповідають, що у російськомовному Мелітополі діти не володіють російською мовою, яка для них "як англійська". За версією окупантів, школярів Мелітополя вчили, що Чорне море викопали стародавні українці, а оцінки з усіх предметів їм ставили не за знання, а за національною ознакою та за добре знання української мови.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті