Ватикан знову намагався "примирити" українців та росіян: у МЗС відреагували на Хресну ходу в Римі

У Міністерстві закордонних справ відреагували на Хресну ходу в Римі, під час якої Ватикан знову намагався "примирити" українців та росіян. Про це повідомляє "LIGA.net" 8 квітня.

"Мова йде про тексти, які були зачитані під час 10-ї стації Хресної ходи: від імені українського підлітка, який знайшов прихисток в Італії після захоплення російськими військами Маріуполя, та російського хлопця, брат-військовослужбовець якого загинув, а батько та дід зникли безвісти як учасники загарбницької війни Росії проти України", – сказано в повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що Ватикан фактично поставив знак рівності між жертвою та агресором, не взявши до уваги аргументи української сторони про образливий характер такого жесту.

Раніше повідомлялось, що Папа Римський готовий відвідати Київ. Але за умови, що побуває й у Москві.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті