Ватажок "ЛНР" заборонив збирати та приймати металобрухт "на окремих територіях республіки"

Ватажок так званої "ЛНР" Леонід Пасічник підписав указ про заборону збору, приймання та вивезення брухту і відходів кольорових і (або) чорних металів "на окремих територіях республіки" в період дії воєнного стану, - повідомив "уряд ЛНР" 25 лютого, опублікувавши відповідний "документ" від 24 лютого.

Зокрема, Пасічник заборонив заробляти збором металобрухту в новоокупованих екс-Кремінському, екс-Троїцькому, Сватівському районах і містах Лисичанськ, Сіверськодонецьк, Рубіжне. Із територій, окупованих із 2014 року, до списку потрапив Сокологірськ (до перейменування - Первомайськ).

Як зазначають джерела «ОстроВа» - місцеві жителі, збір металобрухту - один із небагатьох видів заробітку, доступних жителям цих занедбаних після російської окупації регіонів. 

Раніше повідомлялося, що «функції із забезпечення газопостачання» на окупованій Луганщині замість місцевого підприємства виконуватиме компанія з Криму.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті