Ватажок «ДНР» заявив, що після десяти років «боротьби за існування» в «республіці» нарешті почнуть покращувати якість життя

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін заявив, що після десяти років «боротьби за існування» в «республіці» нарешті почнуть покращувати якість життя.  Для цього, за його словами, буде створено таку собі «регіональну експертну групу у сферах освіти, охорони здоров'я, соцзахисту, інклюзивних технологій, розвитку та підтримки некомерційних організацій».

Колабораціоніст зазначив, що до цього «управління якістю життя здійснювалося в “підтримувальному режимі, ми боролися за саме існування Республіки”. 

«Зараз, коли ми стали частиною Росії, дедалі більше уваги приділяємо відновленню інфраструктури та поліпшенню якості життя людей», - пафосно заявив Пушилін.

Жодних конкретних кроків щодо підвищення якості життя жителів окупованого Донбасу він не озвучив, але пообіцяв почати підготовку до розробки «Плану впровадження положень Регіонального соціального стандарту».

Як повідомлялося раніше, влада «ДНР» визнає, що в осяжному майбутньому не зможе вирішити проблему забезпечення населення питною водою

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
29.03.2026
17:26

Згаслі зірки світового балету та крадіжка чужих квартир «в законе». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Ім’я Вадима Писарєва дуже рідко згадується у ЗМІ окупованого Донбасу. До 2014 року майстер балету зі світовим ім’ям був гордістю не лише Донецька, а й усієї України. Звісно, після того як Вадим Якович переметнувся на службу до російських окупантів,...
Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Всі статті