Ватажок "ДНР" заявив про входження чотирьох місцевих єпархій до складу РПЦ

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що Донецька, Маріупольська, а також Горлівська і Слов'янська єпархії ухвалили рішення про входження до складу Російської православної церкви (РПЦ). Про це він написав у Телеграм 14 липня.

"Я щиро підтримую рішення духовенства Донецької та Маріупольської, а також Горлівської та Слов'янської єпархій про входження до складу Російської православної церкви", - пише Пушилін.

Він також акцентував, що "реєстрація парафій у правовому полі Російської Федерації - це ще й крок до створення необхідних умов для їхньої роботи: парафії зможуть користуватися пільговою системою оподаткування і тарифами ЖКГ, передбаченими законодавством Росії". 

За словами ватажка "ДНР", це стосується не тільки православних громад, а й усіх релігійних організацій, які пройдуть процедуру реєстрації. 

"Мною дано відповідні розпорядження в мін'юст ДНР про надання всієї необхідної підтримки та прискорення процедури оформлення документів", - додав Пушилін.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті