Ватажок «ДНР» заявив про 9 тисяч об'єктів «безгосподарного» майна

Ватажок «ДНР» повідомив, що в «республіці» виявили близько 9 тисяч об'єктів «безгосподарного» майна. Про це він 20 травня написав у соцмережах.

За його словами, разом із заступником голови уряду Росії Маратом Хуснулліним він сьогодні вирішував, як бути з таким майном.

«У списку завдань і нормативне врегулювання питань використання безгосподарного майна. На сьогодні в ДНР виявлено близько 9 000 таких об'єктів. Необхідно, щоб вони не простоювали, а приносили користь", - розмістив Пушилін пост Хаснулліна.

Додамо, що як повідомляє видання «Новая газета.Европа», на окупованих територіях росіяни збираються вилучити 13,3 тисячі приватних будинків і квартир. Житло відбирають навіть у біженців і в тих, хто виїхав на фронт.

«За три роки окуповані регіони виявили 13,3 тисячі “безгоспних” об'єктів нерухомості, половину з яких - за неповний 2024 рік. Якщо в перший рік війни окупаційна влада знаходила в середньому по 235 «покинутих» будинків щомісяця, то зараз - по 1,5 тисячі", - пише видання.

Також наголошується, що майже 80% «безхазяйної» нерухомості знаходиться на нещодавно окупованих територіях, причому окупанти шукають її, в основному, в центральних районах окупованих міст. І найбільше «безхазяйного» житла наразі виявлено в Маріуполі. 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті