Ватажок «ДНР» заявив про 9 тисяч об'єктів «безгосподарного» майна

Ватажок «ДНР» повідомив, що в «республіці» виявили близько 9 тисяч об'єктів «безгосподарного» майна. Про це він 20 травня написав у соцмережах.

За його словами, разом із заступником голови уряду Росії Маратом Хуснулліним він сьогодні вирішував, як бути з таким майном.

«У списку завдань і нормативне врегулювання питань використання безгосподарного майна. На сьогодні в ДНР виявлено близько 9 000 таких об'єктів. Необхідно, щоб вони не простоювали, а приносили користь", - розмістив Пушилін пост Хаснулліна.

Додамо, що як повідомляє видання «Новая газета.Европа», на окупованих територіях росіяни збираються вилучити 13,3 тисячі приватних будинків і квартир. Житло відбирають навіть у біженців і в тих, хто виїхав на фронт.

«За три роки окуповані регіони виявили 13,3 тисячі “безгоспних” об'єктів нерухомості, половину з яких - за неповний 2024 рік. Якщо в перший рік війни окупаційна влада знаходила в середньому по 235 «покинутих» будинків щомісяця, то зараз - по 1,5 тисячі", - пише видання.

Також наголошується, що майже 80% «безхазяйної» нерухомості знаходиться на нещодавно окупованих територіях, причому окупанти шукають її, в основному, в центральних районах окупованих міст. І найбільше «безхазяйного» житла наразі виявлено в Маріуполі. 

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті