Ватажок "ДНР" запевнив, що "звільняти" Донбас будуть лише "контрактники і добровольці"

Ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив, що "мобілізація" для "звільнення ДНР" не потрібна. Про це він заявив 1 червня на форумі "Яка Україна нам потрібна".

"Я зі своєї позиції відповім. У дискусіях на доступних мені майданчиках питання про другу і третю хвилю мобілізації не порушують. У нас корпуси, основа - добровольці та контрактники", - заявив Пушилін.

Ці корпуси, підкреслив "т.в.о. глави ДНР", дають результат і "на цьому потрібно робити акцент". Також він висловив упевненість, що силами контрактників і добровольців вийде "звільнити територію ДНР".

Нагадаємо, раніше окупаційна влада "ДНР" поскаржилася на дефіцит 30% працівників у промисловості і пов'язала це з мобілізацією.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті