Ватажок "ДНР" запевнив, що "звільняти" Донбас будуть лише "контрактники і добровольці"

Ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив, що "мобілізація" для "звільнення ДНР" не потрібна. Про це він заявив 1 червня на форумі "Яка Україна нам потрібна".

"Я зі своєї позиції відповім. У дискусіях на доступних мені майданчиках питання про другу і третю хвилю мобілізації не порушують. У нас корпуси, основа - добровольці та контрактники", - заявив Пушилін.

Ці корпуси, підкреслив "т.в.о. глави ДНР", дають результат і "на цьому потрібно робити акцент". Також він висловив упевненість, що силами контрактників і добровольців вийде "звільнити територію ДНР".

Нагадаємо, раніше окупаційна влада "ДНР" поскаржилася на дефіцит 30% працівників у промисловості і пов'язала це з мобілізацією.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті