Ватажок "ДНР" визнав, що російські окупанти повністю знищили Мар'їнку, але взяти місто так і не змогли

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін визнав, що російські окупанти повністю знищили Мар'їнку, але взяти місто так і не змогли. Про це він розповів в ефірі одного з російських пропагандистських шоу.

"Противник ніяк не залишає населений пункт… Ми з вами навіть міркували, що Мар'їнка вже давно мала бути звільнена, але для противника вона теж була стратегічною точкою, хоча від Мар'їнки, на жаль, практично нічого не залишилося — у плані якихось якихось. споруд, цілих якихось домобудівель", - журиться Пушилін.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті