Ватажок "ДНР" призначив нового "міністра вугілля республіки"

Так званий "т.в.о. глави ДНР" Денис Пушилін призначив Дениса Єпіфанова "міністром вугілля та енергетики ДНР". Про це 18 вересня йдеться в Телеграм Пушиліна.

"Дениса Миколайовича Єпіфанова призначено на посаду міністра вугілля та енергетики ДНР, побажав йому плідної роботи", - написав Пушилін.

До призначення "міністррм" Єпіфанов був генеральним директором енергогенеруючої компанії "Енергія Донбасу", до якої входять підприємства, що забезпечують роботу генеруючих потужностей на окупованій території Донецької області. 

Як повідомлялося, на окупованій території Донецької та Луганської областей російське Міненерго має намір скоротити кількість діючих вугільних шахт до п'ятнадцяти.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті