"Вам не стидно?" - митрополит Павло прореагував на продовження домашнього арешту та прізвисько "Паша Мерседес"

Суд продовжив митрополиту Павлу (Петру Лебідю), який останнім часом відомий під прізвиськом "Паша Мерседес", продовжили домашній арешт до 1 липня. Відповідне рішення ухвалили судді Соломʼянського районного суду міста Києва 29 травня, повідомила із зали суду кореспондентка "Суспільного".

"Митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Української православної церкви Московського патріархату, колишньому наміснику Києво-Печерської лаври Павлу (Петру Лебідю) продовжили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, – сказано в повідомленні. – Суд задовольнив клопотання прокурора продовжити цілодобовий домашній арешт до 1 липня із зобов’язанням носити браслет. Питання щодо продовження запобіжного заходу розглядали судді Соломʼянського районного суду міста Києва".

Судове засідання переривала повітряна тривога, оголошена в столиці. Після відбою суд поновив роботу.

Зазначається, що митрополит Павло відреагував на клопотання, звернувшись до прокурора і слідчого СБУ з такими словами: "Вам не стидно, що ви пишете? Одному і другому".

Під час засідання 29 травня митрополит заперечував зв’язки з Московським патріархатом, а також висловлював обурення через прізвисько "Паша Мерседес", яке закріпилося за ним через використання дорогих автівок.

"Те, що нам приліпили прокурори Московський патріархат, і те, що я розпалюю ворожнечу – неправда. Ми ісповідуємо миролюбство. Я не згідний з прокурором. Я за два місяці нічого не порушував. Я за державу вболіваю, хочу закінчення російської агресії. Мені цікаво, чому я "Мерседес"? Я ніколи не був ворогом. На основі чого мені приписують запобіжний захід? Я зрозумів, що це політичне", – сказав підозрюваний.

Раніше повідомлялось, що вигнанний з Києво-Печерської Лаври Павло Лебідь погрожує карою небесною Зеленському.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті