"Вам не стидно?" - митрополит Павло прореагував на продовження домашнього арешту та прізвисько "Паша Мерседес"

Суд продовжив митрополиту Павлу (Петру Лебідю), який останнім часом відомий під прізвиськом "Паша Мерседес", продовжили домашній арешт до 1 липня. Відповідне рішення ухвалили судді Соломʼянського районного суду міста Києва 29 травня, повідомила із зали суду кореспондентка "Суспільного".

"Митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Української православної церкви Московського патріархату, колишньому наміснику Києво-Печерської лаври Павлу (Петру Лебідю) продовжили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, – сказано в повідомленні. – Суд задовольнив клопотання прокурора продовжити цілодобовий домашній арешт до 1 липня із зобов’язанням носити браслет. Питання щодо продовження запобіжного заходу розглядали судді Соломʼянського районного суду міста Києва".

Судове засідання переривала повітряна тривога, оголошена в столиці. Після відбою суд поновив роботу.

Зазначається, що митрополит Павло відреагував на клопотання, звернувшись до прокурора і слідчого СБУ з такими словами: "Вам не стидно, що ви пишете? Одному і другому".

Під час засідання 29 травня митрополит заперечував зв’язки з Московським патріархатом, а також висловлював обурення через прізвисько "Паша Мерседес", яке закріпилося за ним через використання дорогих автівок.

"Те, що нам приліпили прокурори Московський патріархат, і те, що я розпалюю ворожнечу – неправда. Ми ісповідуємо миролюбство. Я не згідний з прокурором. Я за два місяці нічого не порушував. Я за державу вболіваю, хочу закінчення російської агресії. Мені цікаво, чому я "Мерседес"? Я ніколи не був ворогом. На основі чого мені приписують запобіжний захід? Я зрозумів, що це політичне", – сказав підозрюваний.

Раніше повідомлялось, що вигнанний з Києво-Печерської Лаври Павло Лебідь погрожує карою небесною Зеленському.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті