ВАКС засудив експосадовця ГПУ до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) ухвалила вирок та визнала винуватим колишнього заступника начальника департаменту ГПУ у вчиненні кримінальних правопорушень, - повідомила пресслужба ВАКС 31 січня.

Зокрема, мова йде про Дмитра Суса, якого підозрювали у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, а також декларуванні недостовірних даних. Суд визнав його винним у провопорушеннях, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 4 ст. 191 та ч. 5 ст. 191 КК України.

"На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді 9 (дев’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у судах, правоохоронних органах, адвокатурі строком на 3 (три) роки та з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна", - йдеться у повідомленні.

Також суд позбавив обвинуваченого класного чину – старший радник юстиції.

Крім того, ВАКС конфіскував у дохід держави усе майно (2 квартири, 2 земельні ділянки, гараж та автомобіль), на яке накладено арешт ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 07 серпня 2017 року.

Зазначається, що вирок може бути оскаржений упродовж тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті