ВАКС заарештував активи російського бізнесмена Гінера в Україні

Вищий антикорупційний суд України ухвалив рішення щодо стягнення активів російського бізнесмена Євгенія Гінера на користь держави. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Підставою для пред’явлення позову про націоналізацію його активів стали матеріали кримінального провадження за фактом пособництва державі-агресору, у яких Офіс Генерального прокурора здійснює процесуальне керівництво.

Мова йде про PIN-банк, який належить Гінеру. 

"За даними слідства, бенефіціарним власником фінустанови є громадянин РФ – президент російського футбольного клубу «ЦСКА». Він пов’язаний з державною корпорацією «РОСТЕХ», яка постачає зброю, військову техніку та боєприпаси для потреб збройних сил РФ. Рішенням Ради національної безпеки і оборони України стосовно нього застосовано санкції строком на 10 років. У ході розслідування перевіряється інформація щодо правомірності отримання та використання банком понад 1,6 млрд грн кредиту для рефінансування. Кошти установа отримала після початку активної фази бойових дій.

Як повідомлялося раніше, понад 40 бізнесів в Україні досі контролюють громадяни росії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті