У ЗСУ повідомляють, що окупанти почали стягувати на Запорізький напрямок нові війська і готуються до наступу

Російські окупанти розпочали підготовку до наступу на Запорізькому напрямку та стягують туди війська. Про це 27 січня в ефірі національного телемарафону заявив голова прес-центру Сил оборони Таврійського спрямування Євген Єрін.

"Певні ознаки посилення угруповання спостерігається на даний час на Запорізькому напрямку. Ворог на окремих ділянках Запорізького спрямування здійснює певні спроби штурмових дій з метою перевірити на міцність нашу оборону", - повідомив він.

Підсумковою метою росіян у цьому напрямі є поліпшення свого тактичного становища. Натомість подібні спроби закінчуються провалом завдяки ефективній обороні українських захисників.

На даний момент лінія фронту залишається без змін.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що путін готує новий наступ у лютому чи березні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті