У Запорізькій області окупанти використовують людей на блокпостах як живий щит – ОВА

Російські окупанти використовують людей на блокпостах Запорізької області як живий щит і перекидають військову техніку та особовий склад. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Старух.

"На блокпостах виникають величезні черги з понад 1500 автомобілів, тому що окупанти їх не пропускають і використовують людей як живий щит, перекидають за їхніми спинами техніку та особовий склад", - заявив чиновник.

Також Старух зазначив, що під окупацією продовжує перебувати Василівка, яку залишили понад половина мешканців. Це пов'язано також з тим, що саме місто під час активної фази бойових дій отримало значні руйнування. Зокрема, знищено лікарню, об'єкти інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що окупанти вдарили по цивільних об'єктах на Запоріжжі касетними боєприпасами.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті