У Запорізькій області двоє військових РФ вкрали 138 тисяч тонн зерна

Російські військові разом із двома місцевими жителями вкрали 138 тисяч тонн зерна на окупованій території Запорізької області. Про це 23 серпня повідомляє Офіс Генерального прокурора.

"Офіс Генпрокурора двом військовим РФ і двом місцевим жителям заочно повідомив про підозру в порушенні законів та звичаїв війни, а також про допомогу державі-агресору", - повідомляють в Офісі генпрокурора.

Правоохоронці зазначають, що підозрювані забезпечували масштабне привласнення майна сільгосппідприємств та вивезення зерна з елеваторів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Йдеться про російського солдата із позивним "Алтай", якого призначили псевдокомендантом "військово-цивільної адміністрації" Кам'янсько-Дніпровського району. Його заступником став другий росіянин – військовий із позивним "Волга".

Ця пара з допомогою російських солдатів захопили майнові комплекси. Також вони призначили керівниками найбільших операторів зерносховищ на окупованій території двох місцевих мешканців. У результаті ця четвірка присвоювала та вивозила до Росії українську сільгосппродукцію.

У результаті лише із двох зерносховищ області вдалося вкрасти понад 138 тисяч тонн урожаю. Всю цю продукцію вивозили на територію тимчасово окупованого Криму, а також до Краснодарського краю РФ.

Нагадаємо, що наприкінці липня стало відомо, що росіяни викрали півмільйона тонн зерна на території України.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті