У Запорізькій області двоє військових РФ вкрали 138 тисяч тонн зерна

Російські військові разом із двома місцевими жителями вкрали 138 тисяч тонн зерна на окупованій території Запорізької області. Про це 23 серпня повідомляє Офіс Генерального прокурора.

"Офіс Генпрокурора двом військовим РФ і двом місцевим жителям заочно повідомив про підозру в порушенні законів та звичаїв війни, а також про допомогу державі-агресору", - повідомляють в Офісі генпрокурора.

Правоохоронці зазначають, що підозрювані забезпечували масштабне привласнення майна сільгосппідприємств та вивезення зерна з елеваторів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Йдеться про російського солдата із позивним "Алтай", якого призначили псевдокомендантом "військово-цивільної адміністрації" Кам'янсько-Дніпровського району. Його заступником став другий росіянин – військовий із позивним "Волга".

Ця пара з допомогою російських солдатів захопили майнові комплекси. Також вони призначили керівниками найбільших операторів зерносховищ на окупованій території двох місцевих мешканців. У результаті ця четвірка присвоювала та вивозила до Росії українську сільгосппродукцію.

У результаті лише із двох зерносховищ області вдалося вкрасти понад 138 тисяч тонн урожаю. Всю цю продукцію вивозили на територію тимчасово окупованого Криму, а також до Краснодарського краю РФ.

Нагадаємо, що наприкінці липня стало відомо, що росіяни викрали півмільйона тонн зерна на території України.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті