В Італії зафіксували зростання атак хакерів з боку РФ

В Італії зафіксували зростання кількості DDoS-атак з боку угруповань хакерів, пов'язаних з росією. Про це 5 грудня повідомляє ANSA.

Спалах хакерської активності зафіксувала команда реагування на інциденти Національного агентства кібербезпеки Італії. Там зазначили, що ці атаки поки що були "демонстраційними" і не вплинули на цілісність та конфіденційність державної інформації та систем.

Однак у той же час там очікують, що найближчими місяцями Італія піддасться посиленій хвилі кібератак. Цілями цих атак, швидше за все, стануть сайти міністерств, урядових відомств та організацій, "які надають важливі для суспільства послуги".

Наприклад, минулої суботи було атаковано портал міністерства сільського господарства Італії, але тоді наслідки атаки вдалося швидко усунути. У зв'язку із зростанням загроз Нацагентство кібербезпеки Італії рекомендує "підтримувати високий рівень уваги до захисту власної ІТ-інфраструктури, перевіряти та посилювати заходи захисту від DDoS-атак".

Серед хакерських угруповань, що діють проти Італії, воно виділило російську групу "No name 057 (16)", створену у березні 2021 року. Вона причетна до кібератак на державні органи та об'єкти критичної інфраструктури в Україні та країнах, що її підтримують, зокрема Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Словаччини, Норвегії та Фінляндії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку повномасштабного вторгнення на органи влади та об'єкти інфраструктури України скоєно майже 3,5 тисячі кібератак.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті