В Ірані назвали санкції ЄС "деконструктивним актом, що ґрунтується на дезінформації"

Міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір-Абдуллахіан розкритикував запроваджені Європейським Союзом 17 жовтня санкції проти країни через придушення протестів та обмеження прав людини. Про це він повідомив у себе в Twitter.

"Крокуючи добре протореною стежкою неефективних санкцій, ЄС сьогодні запровадив подальші сміховинні санкції проти іранських осіб. Це неконструктивний акт прорахунку, що ґрунтується на поширеній дезінформації", – написав Амір-Абдуллахіан.

Окрім цього, він також додав, що в Ірані, як і в усьому світі, "заворушення й вандалізм не толеруються".

Нагадаємо, США готують нові санкції проти Ірану через продаж ракет росії.

Як раніше повідомлялося, у МЗС України звинуватили Іран у співучасті у військових злочинах РФ.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті