У YASNO заявили, що у Києві знову проблеми зі світлом - винні мороз та Новий рік

У деяких районах Києва 9 січня було застосовано аварійні обмеження, оскільки похолодання призвело до зростання споживання електроенергії, а також до аварій. Про це повідомив у Facebook генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

"Власне, все стається так, як ми і говорили: знижується температура на вулиці, росте споживання і кількість аварій. У Києві мали аварійні обмеження і незначно вийшли за графік у деяких районах", - написав Коваленко.

За його словами, ні генерація, ні мережі нині не в тому стані, щоб працювати без обмежень. І от зараз саме той час, коли на країну є суттєвий дефіцит генерації. Кожна область отримує значні обмеження, економлять всі. Тому на цих вихідних багато де графіки були більш жорсткими.

Коваленко додав, що під час новорічних свят масових відключень не було через потепління, відключення низки виробничих потужностей по всій країні, а також зусилля енергетиків.

"1-2 січня на вулиці було +11. Зараз -7. Ми знаємо, що кожні -5° це +200 МВт, а отже сьогодні нам для Києва потрібно більше МВт. І ви ніколи не знаєте, який саме мегават призведе до переходу на аварійні відключення", - зазначив він.

За словами директора YASNO, ремонти пошкоджених об’єктів енергетики не припинялися під час святкувань. Крім того, наразі на капітальному ремонті перебуває один із енергоблоків Рівненської АЕС.

Нагадаємо, 8 січня у Yasno заявили, що у Києві обмеження електрики проходять у межах графіків

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті