В УПЦ МП стверджують, що суд призначив засідання по справи митрополита Павла на 18:30 суботи. Його чекає примусовий привід

Шевченківський суд у Києві призначив засідання про призначення запобіжного заходу наміснику Києво-Печерської лаври Павлу на вечір сьогодні, 1 квітня. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Митрополиту Павлу під час судового засідання нібито стало погано через підвищений цукор у крові. У зв’язку з цією обставиною суддя ухвалив рішення про перенесення засідання на 9:00 3 квітня 2023 року. Після цього митрополит Павел залишив зал суду.

Пізніше адвокат підозрюваного заявив, що "після оголошення перерви до понеділка, суд перепризначив судове засідання. Суд вирішує питання про примусовий привід".

Згодом було повідомлено, що примусовий привід погоджено. Засідання відбудеться о 18:30 сьогодні, - повідомляє сайт УПЦ МП.

Як повідомлялося, наміснику Києво-Печерської лаври митрополіту Павлу вручили підозру.  Служителю інкримінують одразу дві статті Кримінального кодексу України: 161 (розпалювання міжрелігійної ворожнечі) та 436 (виправдання збройної агресії РФ).

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті