До Умані на святкування єврейського Нового Року приїхало 23 тисячі хасидів

Представники єврейської спільноти прибули до Умані на святкування свята Рош ха-Шана, не дивлячись на воєнний стан в Україні. Про це повідомляється у телеграм-каналі Об'єднаної єврейської спільноти України.

"За даними Об'єднаної єврейської общини України, станом на ранок 25 вересня приїхало вже більше 23 000 прочан. Фонд імені Рабі Нахмана спільно з владою якісно організували паломництво, правоохоронні органи забезпечили високий безпековий рівень", - йдеться у повідомленні спільноти.

Як повідомлялося раніше, до Умані планували прибути 10 тисяч хасидів

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті