В Укрзалізниці розповіли, скільки пасажирів зустрінуть новий рік у потязі

Новорічну ніч вісім тисяч пасажирів Укрзалізниці зустрінуть у поїздах, які курсуватимуть Україною. Про це повідомляє Укрзалізниця у своєму телеграм-каналі.

"Сідали у поїзд у 2023, а прибули у 2024 році — так жартома зможуть сказати 8 тисяч пасажирів, які зустрінуть новий рік у наших поїздах", - зазначили в Укрзалізниці.

У компанії додали, що у новорічну ніч Україною курсуватимуть 90 поїздів.

"Наші поїзні та локомотивні бригади, диспетчери, оглядачі вагонів та тисячі інших залізничників дбатимуть, аби ваша подорож була безпечною, комфортною і 90 поїздів, що курсуватимуть у новорічну ніч Україною, прибули за графіком", - зазначили в Укрзалізниці.

Як повідомлялось раніше, "Укрзалізниця" запускає святковий ретро-потяг.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті