"Укрзалізниця" запускає святковий ретро-потяг

"Укрзалізниця" 16 грудня запускає святковий рейс найдовшою вузькоколійкою в Європі на 70-річному паровозі. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

"Укрзалізниця анонсує зимову мандрівку найдовшою вузькоколійкою в Європі на чолі зі справжнім 70-річним паровозом — 16 грудня. Не пропустіть останній ретротур у 2023 році", - йдеться у повідомленні.

Поїздка пройде засніженим Поділлям на ретропоїзді під тягою старовинного німецького паровоза з минулого. У складі поїзда столична легенда, "гастролер" з Київської дитячої залізниці — паровоз Гр-336 (1951 року) і чотири пасажирські вагони Pafawag польського виробництва (1960 року).

У програмі – подорож найдовшою вузькоколійкою в Європі, культурно-мистецька програма від Гайворонської міської ради, гарячий та смачний обід на березі Південного Бугу , благодійний ярмарок на підтримку відважних ЗСУ, можливість проїхатися на єдиному в Україні автомобілі, що їздить по рейках.

Поїзди відправлятимуться таким сполученням:

№851 Гайворон — Бершадь,

№852 Бершадь — Гайворон,

№854 Гайворон — Хащувате,

№853 Хащувате — Гайворон.

Середня вартість квитка на ретропоїзд в одному напрямку — 116 грн для дорослих та 87 грн для дітей до 14 років.

Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" через "шалений попит" призначила додаткові поїзди на різдвяно-новорічні свята.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті