В "Укренерго" розповіли про наслідки російської атаки на об’єкти енергосистеми: є постраждалі серед енергетиків, один у важкому стані

На пошкоджених нічним обстрілом енергооб'єктах розпочато аварійно-відновлювальні роботи там, де це дозволяє безпекова ситуація. Про це повідомило "Укренерго" в Телеграм 20 червня.

"Вночі росіяни завдали вже сьомого з 22 березня масованого удару по енергооб’єктах України. За уточненими даними, це була комбінована ракетно-дронова атака. Головною ціллю знову були українські електростанції. Пошкоджено обладнання на енергооб’єктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях. Є пошкодження в мережах обленерго у Київській області. Проводиться огляд пошкоджень. Там, де дозволяє безпекова ситуація, розпочато аварійно-відновлювальні роботи", - сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що під час атак на двох енергооб’єктах постраждали сім енергетиків. Наразі вони перебувають в лікарні з травмами різного ступеня важкості, один у важкому стані.  

Відновлено енергопостачання знеструмленим споживачам у Дніпропетровській та Вінницькій областях. Триває заживлення споживачів у Київській області. 

Крім того, "Укренерго" повідомило, що через погодні умови на ранок знеструмлено 2 населені пункти в Чернігівській області. З інших причин без енергоживлення 488 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Київській, Сумській і Харківській областях.

Раніше повідомлялось, що вночі росіяни вдарили по об'єктах цивільної енергетичної інфраструктури чотирьох областей України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті