В "Укренерго" розповіли, чому можуть відключати світло в Києві та області

Першочерговою причиною екстрених відключень електроенергії у Києві та області є пошкодження мереж через масовані обстріли російських окупантів. Про це 21 червня повідомляє "Укренерго" у  Телеграм.

"З’ясовується причина технічного збою в роботі обладнання, яке призвело до необхідності застосування екстрених відключень у Києві та області. Але першочергова - це пошкодження мереж внаслідок піврічних масованих обстрілів росіян", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що ремонти тривають постійно на всіх пошкоджених об’єктах. Проте існують приховані пошкодження, що дають про себе знати інколи через тривалий час після обстрілів.

Наприклад, те, що одразу після ракетного удару було мікротріщиною далеко від епіцентру, за кілька місяців роботи під навантаженням перетворюється на значне пошкодження і вимагає додаткового часу ремонтів. Тому ризики порушення в роботі обладнання залишаються.

Через підвищення температури повітря населення активніше використовує кондиціонери та іншу охолоджувальну техніку. При цьому навантаження на енергосистему, що й так пошкоджена російськими масованими ударами, зростає.

Для того, аби допомогти енергетиками швидше відновлювати інфраструктуру, слід зменшити споживання електроенергії у вечірні години - з 19:00 до 22:00.

Так, українцям рекомендують переносити використання потужної техніки з вечірніх годин на день або ніч та не вмикати декілька потужних приладів одночасно.

Нагадаємо, зранку 21 червня на мережах НЕК "Укренерго" виникла аварійна ситуація. У частині Шевченківського, Святошинського, Солом'янського, Голосіївського та Подольського районів Києва сталися аварійні вимкнення світла, які торкнулися й Бучанського району Київської області.

Як повідомлялося, у Харкові затримали посадовця "Укренерго", який готував удари РФ по енергооб'єктам у п’яти регіонах. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті