В "Укренерго" не планують відключати завтра світло українцям

Завтра, 10 вересня відключення світла в Україні не плануються. Про це повідомила НЕК "Укренерго" в Телеграм

🔹 "Завтра, 10 вересня, застосування заходів обмеження не прогнозується

🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо протягом всієї доби

🔹 Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 8:00 до 22:00 ", - повідомили в "Укренерго". 

Як повідомлялося, у ДТЕК за тиждень відновили електропостачання для понад 311 тис абонентів у 3 областях. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті