У ДТЕК за тиждень відновили електропостачання для понад 311 тис абонентів у 3 областях

Енергетикам операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" з 2 до 8 вересня вдалося повністю або частково відновити електропостачання 104 населених пунктів і повернути світло для понад 311 тис. родин у Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. Про це повідомила ДТЕК 9 вересня.

"Робота енергетиків так само залишається небезпечною: минулого тижня поранено двоє фахівців енергокомпанії", - йдеться у повідомленні.

Найбільшу кількість абонентів (213,2 тис.) компанія під'єднала за тиждень у Дніпропетровській області, яка дедалі частіше потерпає від ворожих обстрілів, що регулярно пошкоджують електромережі та залишають без світла жителів регіону.

"На Донеччині також зберігається вкрай важка ситуація через постійні бойові дії. Незважаючи на постійну небезпеку, фахівці енергокомпанії продовжують відновлювати електромережі, щойно це стає можливим і військові надають дозвіл на проведення ремонтів. З 2 до 8 вересня вдалося відновити електропостачання в будинках 95,8 тис. сімей", - поінформував ДТЕК.

Продовжує потерпати від ворожих атак і Одеська область, де минулого тижня енергетики відновили світло для 2,4 тис. абонентів.

"Від початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже 14,1 млн сімей Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донбасу та міста Києва. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - зазначив генеральний директор “ДТЕК Мережі” Олександр Фоменко, слова якого процитовано у пресрелізі.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

Як повідомлялося, на Одещині ДТЕК повернула світло для 81 тисячі родин після негоди.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Всі статті