В Україні наприкінці січня запустять систему для пошуку ВПО та збору інформації про їх потреби

В Україні тестують підсистему пошуку внутрішньо переміщених осіб та збору інформації про їх потреби. Її планують запустити до кінця січня. Про це повідомляє урядовий портал 4 січня.

Підсистему Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб "Інформаційно-пошукова система" розроблено та впроваджено Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики" за підтримки проекту Ради Європи.

Вона є механізмом багатофакторного параметричного пошуку інформації ВПО з інструментом гнучкого формування результатів відбору.

"Система суттєво удосконалила процес пошуку ВПО на районному, регіональному та центральному рівнях, розширила його критерії та відобразила результати з підсумком та можливістю його вивантаження для використання в роботі", - розповів заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Костянтин Кошеленко.

Також за допомогою ІПС став можливим пошук та відбір інформації про потреби ВПО: продуктові набори, зимовий одяг чи взуття, влаштування дітей до школи чи садка, лікування та реабілітаційні заходи.

Крім того, працівники органів соціального захисту населення та зацікавлені центральні органи виконавчої влади тепер можуть здійснювати в базі ВПО онлайн пошук інформації про внутрішньо переміщених осіб за 42 реквізитами та їх довільну комбінацію, наприклад:

·за даними довідки ВПО;

·за адресним місцем проживання;

·за місцем реєстрації;

·за соціальним статусом;

·за наявності інвалідності та інших критеріїв.

Як зазначив Кошеленко, систему вже тестують у 10 районах Києва і до кінця січня її буде впроваджено на всій території України.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що масові перевірки місць проживання переселенців є невчасними.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті