В Україні ліквідували священика РПЦ, який закликав "більше народжувати для фронту"

6 листопада 2022 року клірик Московської єпархії, настоятель храму великомучениці Варвари та преподобного Іллі Муромця - Патріаршого подвір'я селища Власиха Московської області РФ протоієрей Михайло Васильєв загинув у бойових діях проти України. Як повідомляється на офіційному сайті РПЦ, сталося це під час виконання ним "душпастирських обов’язків".

Васильєв 1971 року народження. Випускник МДУ ім. Михайла Ломоносова та Академії Генерального штабу збройних сил Російської Федерації.

Як представник РПЦ брав участь у "відрядженнях" до Косово, Боснії, Грузії, Кіргизстану, Північного Кавказу, Сирії, де супроводжував російських військових.

Васильєв був парохом храму великомучениці Варвари і преподобного Іллі Муромця - Патріаршого подвір'я у селищі Власиха Московської області. Це парафія при штабі Ракетних військ спеціального призначення росії.

Він став широко відомий восени 2022 року після інтерв'ю, де порадив російським "дамам" більше народжувати, щоб не так страшно було відправляти дітей на війну.

"Господь дав кожній дамі народити безліч діток, і якщо вона відмовилася від штучних засобів переривання вагітності, то дитина буде не одна, і буде не так боляче і страшно з нею розлучатися", - казав він.

Як повідомлялося раніше, самарські попи відмовилися їхати в Україну підтримувати "дух" окупантів, оскільки "беззахисні перед небезпеками".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті