В Україну в ході спецоперації повернулися двоє десантників, які півтора року провели в окупації

Військово-морські сили ЗСУ та Головне управління розвідки провели успішну спецоперацію та повернули з окупованої території двох бійців командування Десантно-штурмових військ. Про це ВМС повідомили 30 вересня у Телеграмі.

Зазначається, що декілька тижнів тому управління розвідки отримало від джерел дані, що двоє військових від початку повномасштабного вторгнення росії перебувають на окупованій території однієї з областей України. Там вони брали участь у боях з окупантами, були тяжко поранені й не змогли самостійно дістатися на підконтрольну територію.

"Весь цей час вони перебували у нелегальному становищі та успішно переховувалися завдяки місцевим мешканцям", - йдеться у повідомленні ВМС.

Допис супроводжується відео зустрічі десантників, які повернулися на підконтрольну територію.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті