В Україні запустили Єдиний центр пошуку військовослужбовців РФ в Україні "Хочу найти"

В Україні запустили Єдиний центр пошуку російських військовослужбовців в Україні "Хочу найти".  Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, - повідомляє "Радіо Свобода".

"Проєкт дозволить росіянам отримувати інформацію про своїх рідних, що зникли безвісти та потрапили в полон на території України. В Telegram запустять чат-боти, через які можна буде дізнатися, де знаходиться конкретний російський військовий і чи не загинув той", - зазначив Юсов.

За словами Юсова, засновники проекту очікують щотижня кілька тисяч запитів. Україна сподівається, що це допоможе провести більше обмінів військовополоненими. 

На презентації також була росіянка Ірина Криніна, яка разом з дітьми приїхала в Україну шукати свого чоловіка - військовополоненого солдата РФ. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шахраї почали використовувати обмін військовополоненими, який відбувся 3 січня, як нагоду для наживи.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті