В Україні запустили грантову програму для музикантів, чиї інструменти пошкоджені під час війни

В Україні розпочалась грантова програма Instrumental, яка допоможе музикантам придбати або відновити інструменти, які постраждали під час війни. Про це Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє у Фейсбук.

Заявки на програму приймає освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days (KCMD).

Подати документи на участь можуть українські фахівці у сфері академічної музики: виконавці, композитори, музикознавці, викладачі тощо.

"Гранти можуть бути використані на придбання нового або вживаного інструмента та аксесуарів до нього, а також на ремонт, реставрацію, обслуговування та покращення наявного інструмента. Програма передбачає покриття як повної вартості інструмента, так і частини вартості за умови, що заявник має кошти на покриття решти суми", - зазначили у МКІП.

Заявки приймаються до 15 січня 2024 року.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті