В Україні цьогоріч гуманітарну допомогу отримали понад сім мільйонів людей – ООН

Понад 7 млн українців отримали за перші шість місяців цього року різноманітну гуманітарну допомогу. Про це на засіданні Радбезу ООН заявив заступник генсека ООН з питань Близького сходу, Азії та Тихоокеанського регіону Мохамед Халед Хіарі, - повідомляє "Укрінформ".

“Протягом перших шести місяців цього року близько 7,3 млн людей отримали гуманітарну допомогу в Україні”, - сказав Хіарі.

Він додав, що “ООН та її гуманітарні партнери рішуче налаштовані й надалі надавати життєвоважливу гуманітарну допомогу й берегти життя та гідність людей, які постраждали від війни”.

Як повідомлялося, у середу Радбез ООН на вимогу Росії обговорив нібито переслідування російського православ’я в Україні, а також на запит України розглядає обстріл історичного центру Одеси та портової інфраструктури.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті