В Україні цьогоріч гуманітарну допомогу отримали понад сім мільйонів людей – ООН

Понад 7 млн українців отримали за перші шість місяців цього року різноманітну гуманітарну допомогу. Про це на засіданні Радбезу ООН заявив заступник генсека ООН з питань Близького сходу, Азії та Тихоокеанського регіону Мохамед Халед Хіарі, - повідомляє "Укрінформ".

“Протягом перших шести місяців цього року близько 7,3 млн людей отримали гуманітарну допомогу в Україні”, - сказав Хіарі.

Він додав, що “ООН та її гуманітарні партнери рішуче налаштовані й надалі надавати життєвоважливу гуманітарну допомогу й берегти життя та гідність людей, які постраждали від війни”.

Як повідомлялося, у середу Радбез ООН на вимогу Росії обговорив нібито переслідування російського православ’я в Україні, а також на запит України розглядає обстріл історичного центру Одеси та портової інфраструктури.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті