В Україні попри вихідний день є значний дефіцит електроенергії

В енергосистемі України зберігається значний дефіцит, попри рівень енергоспоживання вихідного дня. Про це 29 січня повідомляє "Укренерго".

"Внаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджено електростанції та високовольтну мережу. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об'єктам високовольтної мережі. Однак, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій".

Зазначається, що у результаті виробництво електроенергії не може повністю покрити споживання. Водночас розпочався ремонт на одній із ТЕС. Все це призводить до значного дефіциту енергосистеми.

Також продовжуються ремонтні роботи на об'єктах, пошкоджених російськими ракетами під час атаки 26 січня. Окремо в "Укренерго" зазначили, що споживання електроенергії в Україні сьогодні залишається на тому ж рівні, що й у суботу.

"На Одещині продовжують діяти аварійні відключення. Продовжується поновлення планової схеми харчування регіону", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на одному з енергооб'єктів було знищено основне високовольтне обладнання.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті