В Україні попри вихідний день є значний дефіцит електроенергії

В енергосистемі України зберігається значний дефіцит, попри рівень енергоспоживання вихідного дня. Про це 29 січня повідомляє "Укренерго".

"Внаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджено електростанції та високовольтну мережу. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об'єктам високовольтної мережі. Однак, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій".

Зазначається, що у результаті виробництво електроенергії не може повністю покрити споживання. Водночас розпочався ремонт на одній із ТЕС. Все це призводить до значного дефіциту енергосистеми.

Також продовжуються ремонтні роботи на об'єктах, пошкоджених російськими ракетами під час атаки 26 січня. Окремо в "Укренерго" зазначили, що споживання електроенергії в Україні сьогодні залишається на тому ж рівні, що й у суботу.

"На Одещині продовжують діяти аварійні відключення. Продовжується поновлення планової схеми харчування регіону", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на одному з енергооб'єктів було знищено основне високовольтне обладнання.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті