В Україні офіційно відкрили завод із виробництва дронів німецької компанії Quantum Systems

В Україні офіційно відкрили нове виробниче підприємство німецької компанії Quantum Systems - завод із виробництва дронів. Про це йдеться на сайті компанії.

Відкриття відбулося 18 квітня за участі віцеканцлера Німеччини Роберта Габека, який прибув із візитом до нашої держави, а також керівника Мінстратегпрому Олександра Камишіна.

Quantum постачає українському війську розвідувальні дрони та керує місцевим центром обслуговування, підтримки, навчання і логістики, де працюють 25 українських співробітників. Вони навчають пілотів дронів та впроваджують технологічні досягнення у розвідувальні системи безпосередньо на місцях.

Зазначаєтся. що розвідувальні дрони Quantum Systems Vector використовуються в Україні з травня 2022 року. На сьогодні в Україну поставили 212 систем. До кінця року надійде ще 500 розвідувальних дронів. 

Очікується, що новий завод збільшить виробничу потужність до 1000 дронів на рік, зокрема, виробництво запасних частин.

Це вже друге підприємство німецької Quantum в Україні. До кінця року очікується, що на ньому працюватиме близько 100 осіб. Quantum Systems інвестує до шести мільйонів євро протягом наступних двох років. 

Загалом завод в Україні є четвертим серед семи заводів німецької компанії у всьому світі.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті