В Україні очікується різке погіршення погодних умов, оголошено I рівень небезпеки

У низці областей України ввечері 15, у ніч на 16 квітня очікується різке погіршення погодних умов, грози, місцями шквальний вітер 15-20 м/с, оголошено I рівень небезпеки (жовтий). Про це  повідомляє Укргідрометцентр.

"У найближчу годину зі збереженням до кінця доби 15 квітня, вночі 16 квітня у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях грози, місцями шквали 15-20 м/с, значні дощі; у Хмельницькій, Чернівецькій, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях грози, місцями шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)", -йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в Україні через шквальний вітер без світла залишилися майже 300 населених пунктів, найбільше постраждала Київщина. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті