В Україні наступного року планується запустити єдину національну ветеранську "гарячу лінію"

В Україні наступного року планується запустити єдину національну ветеранську "гарячу лінію". Про це повідомила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час виступу на сьомому Українському жіночому конгресі в Києві, повідомляє Укрінформ.

"Нами з початку широкомасштабного вторгнення створено «гарячу лінію» кризової психологічної підтримки, там вже більше 20 тисяч дзвінків... Наступного року ми хочемо створити загальнодержавну єдину національну ветеранську лінію з усім переліком питань, які виникають", - сказала Лапутіна.

Вона зазначила, що така лінія також надасть змогу комунікувати з помічниками ветеранів.

Як повідомлялося, пілотний проєкт “Помічник ветерана” стартував 1 липня 2023 року. Головним завданням помічника стане всебічна допомога в межах системи переходу від військової служби до цивільного життя українських захисників та захисниць, які повертатимуться з фронту та служби додому.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті