У центрі Донецька біля Donbass Palace пролунав потужний вибух. Повідомляється про загиблих. 18+

У четвер 4 серпня в центрі Донецька пролунав потужний вибух, внаслідок якого загинула щонайменше одна людина. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

На відео з місця події видно, що удар припав на перший поверх готелю Donbass Palace. Також на опублікованих кадрах видно людину, що лежить на тротуарі.

За даними кремлівських пропагандистів, у центрі Донецька пролунало кілька вибухів – зокрема, повідомляється про вирву на вулиці Артема. При цьому поки що жодних коментарів з української сторони щодо цієї ситуації не надходило.

Пізніше стало відомо, що в театрі опери та балету, що розташований буквально за сотню метрів від готелю, у цей час проходила церемонія прощання з відомою терористкою "Корсою". Наразі цю церемонію прощання перенесли.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в центрі Донецька розкидані предмети, схожі на протипіхотні міни "Лепесток".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті