У Сєвєродонецьку нова хвиля мародерства через велику кількість рашистів, що приїхали

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області відбувається нова хвиля мародерства через велику кількість російських військових, що прибули до міста, і готуються обороняти Сєвєродонецьк. Про це в ефірі телеканалу "Київ" заявив голова Сєвєродонецької ВДА Олександр Стрюк 30 жовтня.

"У місті значно збільшилася кількість російських військових. У Сєвєродонецьку розгорнуть табір підготовки мобілізованих окупантів. Вони готуються до оборони міста. Військові організували нову хвилю мародерства, крім того, вони займають порожні квартири, що залишилися в хорошому стані", - повідомив Олександр Стрюк.

За його словами, окупанти активно мінують околиці Сєвєродонецька.

Також у багатьох будинках, куди росіяни подали напругу, світло зникло через навантаження.

Як раніше повідомлялося, російські окупанти, які перебувають у Луганській області, кілька місяців не одержують обіцяних виплат.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті