У Сєвєродонецьку нова хвиля мародерства через велику кількість рашистів, що приїхали

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області відбувається нова хвиля мародерства через велику кількість російських військових, що прибули до міста, і готуються обороняти Сєвєродонецьк. Про це в ефірі телеканалу "Київ" заявив голова Сєвєродонецької ВДА Олександр Стрюк 30 жовтня.

"У місті значно збільшилася кількість російських військових. У Сєвєродонецьку розгорнуть табір підготовки мобілізованих окупантів. Вони готуються до оборони міста. Військові організували нову хвилю мародерства, крім того, вони займають порожні квартири, що залишилися в хорошому стані", - повідомив Олександр Стрюк.

За його словами, окупанти активно мінують околиці Сєвєродонецька.

Також у багатьох будинках, куди росіяни подали напругу, світло зникло через навантаження.

Як раніше повідомлялося, російські окупанти, які перебувають у Луганській області, кілька місяців не одержують обіцяних виплат.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті