У Сенаті США пройдуть закриті обговорення щодо України

Американські сенатори зберуться в понеділок ввечері (за часом у Вашингтоні) для проведення закритих обговорень щодо ситуації в Україні. Про це йдеться в повідомленні CNN із посиланням на двох представників, які працюють у верхній палаті американського Конгресу, передає Укрінформ.

"Брифінг проходитиме на тлі досягнення Україною певних успіхів у контрнаступальних операціях проти росіян минулого тижня, а також оголошення в п’ятницю адміністрацією Байдена про черговий пакет військової допомоги Україні на $600 мільйонів", - зазначається в короткому повідомленні.

Нагадаємо, за результатами закритих засідань у головному законодавчому органі США, як правило, не публікується офіційних звітів. Водночас, законодавці, які брали участь у таких зустрічах, можуть виступити із загальними коментарями без розкриття деталей закритих обговорень.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті