У селах Коржове та Миколаївка на Сватівщині ліквідовано до 60 окупантів, з них не менше 10 офіцерів – Генштаб

У селах Сватівського району Коржове (до 2016 року Петрівка) та Миколаївка за останні дні ліквідовано до 60 окупантів. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 26 жовтня.

"За уточненою інформацією, підтверджено результати вогневого ураження противника протягом останніх днів, – сказано в повідомленні. – Так, в районах населених пунктів Коржове та Миколаївка Луганської області втрати окупантів склали до 60 осіб загиблими"

Уточнюється, що в числі ліквідованих окупантів не менше десяти – офіцери.

Раніше повідомлялось, що в окупованих Новоіванівці Попаснянської міської громади та Сватовому знищено не менше 20 рашистів та БК.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті