У росії заявили, що передали до "судів" Донецька "справи" близько 70 полонених українських морпіхів і бійців "Азова"

Російські пропагандисти знову порушили тему "суду" над полоненими українськими захисниками, зокрема з батальйону "Азов". Про це 2 грудня повідомляє ТАРС, посилаючись на правоохоронні органи росії.

Повідомляється, що так звані органи слідства РФ завершили "розслідування справ" щодо близько 70 військовослужбовців ЗСУ та батальйону "Азов" - "справи" передані до "судів" окупованого Донецька.

"Серед обвинувачених військовослужбовці 36-ї бригади морської піхоти та інших з'єднань ЗСУ, а також "Азова". За наявними даними, поки що їх планують судити на території Донецька", - цитує росагентство своє джерело.

Пропагандисти також пишуть, що раніше ватажок "ДНР" Пушилін повідомляв, що в "ДНР" утримуються понад 5 тис. українських військовополонених, у тому числі 2439 військовослужбовців, що вийшли з "Азовсталі".

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті