У росії заявили, що передали до "судів" Донецька "справи" близько 70 полонених українських морпіхів і бійців "Азова"

Російські пропагандисти знову порушили тему "суду" над полоненими українськими захисниками, зокрема з батальйону "Азов". Про це 2 грудня повідомляє ТАРС, посилаючись на правоохоронні органи росії.

Повідомляється, що так звані органи слідства РФ завершили "розслідування справ" щодо близько 70 військовослужбовців ЗСУ та батальйону "Азов" - "справи" передані до "судів" окупованого Донецька.

"Серед обвинувачених військовослужбовці 36-ї бригади морської піхоти та інших з'єднань ЗСУ, а також "Азова". За наявними даними, поки що їх планують судити на території Донецька", - цитує росагентство своє джерело.

Пропагандисти також пишуть, що раніше ватажок "ДНР" Пушилін повідомляв, що в "ДНР" утримуються понад 5 тис. українських військовополонених, у тому числі 2439 військовослужбовців, що вийшли з "Азовсталі".

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті