У росії порушили справу на актора з серіалу "9 рота" за "дискредитацію армії"

У росії порушили адміністративну справу на актора Артура Смольянінова (який зіграв "Лютого" в серіалі "9 рота") за дискредитацію ЗС РФ. Йому загрожують штрафи від 30 до 50 тисяч рублів, - пишуть російські ЗМІ.

Протокол був зареєстрований 17 жовтня, дата розгляду справи поки що не призначена, і невідомо, що саме стало приводом для претензій до Смольянінова, який не приховував своєї позиції проти війни та виїхав із росії.

Ось що сказав Смольянінов виданню «Медуза», дізнавшись про те, що на нього заведено адміністративну справу:

"Для мене не існує законів цієї держави. Вони, як і сама держава, злочинні за своєю суттю, а значить — не мають ні моральної, ні юридичної сили. Жодних емоцій. Сумувати тут нема про що. Як і радіти. Не можна божевільних приймати всерйоз , інакше сам з кукухою попрощаєшся. Знизав плечима — пішов далі. Є набагато суттєвіші питання в житті».

Як повідомлялося раніше, у росії створено паралельну інформаційну "реальність" – будь-яка інформація про російську агресію в Україні, яка не збігається з офіційними повідомленнями, визнається недостовірною, а за її поширення передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті